خانه / بلور / نمایندگی فروش بلور اصفهان
نمایندگی فروش بلور اصفهان

نمایندگی فروش بلور اصفهان

نمایندگی فروش بلور اصفهان در هر دو بازار سنتی(حضوری) و مجازی(غیر حضوری) فعال می باشد و عرضه محصولات کارخانه بلور و شیشه اصفهان را به سراسر کشور انجام می دهد.

نمایندگی فروش بلور اصفهان

فروش بلور و شیشه اصفهان، در درب کارخانه(خرید با سفارش بالا) و یا توسط عاملان فروش آن(نمایندگی های فروش کارخانه یا مراکز پخش و فروش عمده) انجام می شود.

افراد خریدار که قصد خرید ظروف بلور تولید کارخانه بلور شیشه اصفهان را دارند می توانند در کنار نمایندگی فروش بلور اصفهان در تهران و اصفهان، از مراکز عرضه بلور و شیشه اصفهان نیز محصول مورد نیاز خود را خریداری کنند.

نمایندگی فروش بلور اصفهان

نمایندگی فروش بلور اصفهان و پخش آن به سراسر کشور

بدون شک یکی از مناسب ترین روش های خرید انواع محصولات کارخانه بلور و شیشه اصفهان بخصوص، سرویس های پذیرایی آن، مراجعه به نمایندگی های فروش و پخش این شرکت می باشد. در اینگونه نمایندگی ها، نه تنها می توان انواع ظروف بلور را با قیمت تولیدی خریداری نمود بلکه می توان از به روز ترین محصولات کارخانه نیز اطلاع داشت.

خرید از نمایندگی های رسمی کارخانه بلور اصفهان برای کسانی که در سایر استان ها مشغول به فعالیت و خرید و فروش عمده بلورجات می باشند بسیار اهمیت دارد که البته اگر شما از ان دسته خریدارانی می باشید که می خواهید بصورت خرده برای جهیزیه یا یک سرویس کامل اقدام کنید نیز می توانید به این دفاتر نمایندگی مراجعه کنید.

نمایندگی فروش بلور اصفهان

فروش انواع سرویس بلور اصفهان

در نمایندگی ها شما شاهد این خواهید بود که بتوانید یک سرویس کامل را خریداری کنید. سرویس هایی که شما خریداران می توانید از نمایندگی ها بصورت یک دست خریداری و از تخفیف در قیمت نیز برخوردار شود نمونه های زیر می باشند.

 • سرویس پذیرایی
  سرویس چای خوری
  سرویس شکلات خوری
  سرویس میوه خوری
 • سرویس جهیزیه

فروش این سرویس ها در نمایندگی و خرید شما از آنها با قیمت مناسبی صورت خواهد گرفت اما باید بدانید که اقسام ظروف بلور در موارد زیر با هم تفاوت دارند.

 • مارک یا نام کارخانه تولید کننده ظروف
 • محل تولید و کارخانه ساخت آن
 • مواد اولیه به کار گرفته شده برای تولید
 • شکل و ظاهر ظروف
 • نوع طرح و نقشی که بر روی آن نقش بسته و طراحی می شود.

نمایندگی فروش بلور اصفهان

میزان فروش بلور اصفهان در بازار بلور ایران

آیا می توان ظروف بلور تولیدات کارخانه اصفهان را در بازار فروش بلورجات ایرانی، یکی از پرمصرف ترین انواع بلور های داخلی به شمار آورد؟ آیا فروش دیگر برند های تولیدی ظروف بلور و شیشه، به اندازه بلور اصفهان می باشد؟

کیفیت و تنوع تولید ظروف بلور و شیشه تولید شده در کارخانجات بلور و کریستال اصفهان، بسیار بالا می باشد و می توان بلور اصفهان را جزو بلور های پرمصرف در بازار خرید و فروش بلور ایرانی دانست.

البته ذکر این نکته ضروری است که باید ببینیم قصد مقایسه کدام یک از ظروف بلور اصفهان را داریم ولی شاید نتوان دقیق گفت که کدامین شرکت تولیدکننده بلور و شیشه در کشور، سهم بیشتری از بازار را در اختیار دارد.

نمایندگی فروش بلور اصفهان

قیمت فروش بلور اصفهان

قیمت فروش یک شاخصه ای می باشد که پارامتر های بسیاری در آن دخیل است. برای نمونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیفیت
 • میزان سفارش خریدار
 • مرکز فروش بلور
 • میزان عرضه و تقاضا
 • فله یا کادویی بودن

نمایندگی فروش بلور اصفهان

خرید و فروش عمده بلور اصفهان

انواع محصولات بلور و کریستال اصفهان با بهترین کیفیت و تضمینی از درب کارخانه، بصورت عمده از بازار اینترنتی بلور را می توانید از سراسر کشور خریداری نمایید.

خریداران شیشه بلور اصفهان در بازار بلور ایران، مانند تمامی برند های دیگر موجود در بازار بلور، این محصول را  به صورت ها زیر خریداری می کنند:

 1. عمده
 2. خرده
 3. تکی

در نظر داشته باشید، قیمت های فروش برای هر کدام، متفاوت می باشد.

مراکز و فروشگاه های اینترنتی فروشنده بلور و شیشه مانند این مرکز فروش که انواع محصولات کارخانجات بلور و شیشه اصفهان و نوری تازه را بصورت مستقیم و با قیمت نمایندگی، می توانند هر میزان سفارش خریدار را تامین کند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده بلور کاوه

قیمت عمده بلور کاوه فروردین ۱۴۰۳

قیمت عمده بلور کاوه در فروردین ماه سال ۱۴۰۳چگونه می باشد؟ چه حجمی از خرید …