خانه / بلور / لیست قیمت بلور اصفهان مهر ماه۱۴۰۲
لیست قیمت بلور اصفهان

لیست قیمت بلور اصفهان مهر ماه۱۴۰۲

لیست قیمت بلور اصفهان در مهر ماه۱۴۰۲ نسبت به ماه های گذشته خود در همین سال هیچ گونه تغییری نداشته است که این نشان از مدیریت خوب این شرکت جهت ثبات قیمت دارد.

اگر شما در زمینه خرید و فروش بلوریجات ایرانی از جمله بلور کاوه یا اصفهان فعالیت می کنید و می خواهید که لیست قیمت بلور اصفهان مهر ماه سال ۱۴۰۲ را داشته باشید با ما در مجموعه اراد کریستال همراه باشید.

لیست قیمت بلور اصفهان

لیست قیمت بلور اصفهان در مهر ماه۱۴۰۲

جهت دریافت به روز ترین لیست قیمت بلور اصفهان ان هم در مهر سال ۱۴۰۲ می توانید در ادامه فایلی که به صورت پی دی اف قرار داده شده است را دانلود کرده تا شما در هفته اول این ماه اخرین قیمت و موجودی کارخانه بلور و شیشه اصفهان را در دست داشته باشید.

این لیست در تاریخ اول مهر۱۴۰۲ بارگذاری شده است و شامل اطلاعات زیر می باشد

 • کد و نام محصولات موجودی کارخانه
 • قیمت هر کالا بر حسب کارتن
 • نوع بسته بندی کالا
 • مشاهده عکس کالا

فقط مد نظر داشته باشید که لیست فوق برای خرید های عمده و ماشینی از کارخانه می باشد و چنانچه خرید شما به صورت کارتنی است برای اطلاع از کامل ترین و اخرین موجودی انبار برای خرید های کارتنی حتما با ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت بلور اصفهان

پیچ بلور اصفهان اینستاگرام و تلگرام

نکته ای بسیار مهم که شما خریدارانی عزیز باید در نظر داشته باشید این است که با توجه به این موضوع که لیست محصولات کارخانه اصفهان گلس همراه با موجودی در اول برج اعلام می شود لذا ممکن است تا اخر ماه قیمت ها دچار تغییراتی شود یا حتی موجودی ها کم و کسری داشته باشند لذا ما به شما پیشنهاد می کنیم که ما در شبکه های اجتماعی چون تلکرام یا روبیکا همراه داشته باشید

https://www.instagram.com/aradcrystal
https://t.me/aradcrystal

با عضویت در کانال تلگرامی مجموعه بزرگ اراد کریستال، شما می توانید هم قیمت محصولات اصفهان گلس را داشته باشید و هم از سایر تولید کنندگان کشور با برند های زیر نیز اطلاع به روز کسب کنید

 • شیشه مظروف یزد
 • توسعه بلور کاوه
 • بلور شیشه تابان
 • گروه صنعتی کاوه
 • ساکورا گلس
 • این کریستال
 • بلور نوری تازه
 • شیشه گمین
لیست قیمت بلور اصفهان
پارچ یخچالی دنا کد ۷۰۰

عمده فروشی بلور اصفهان

مجموعه اراد کریستال یکی از بزرگ ترین پخش کنندگان و فروشندگان عمده محصولات تولید شده در کارخانه های بلور سازی ایرانی چون بلور اصفهان یا نوری تازه در سطح کشور می باشد که فروش خود را بر بستر اینترنت و با به روز ترین سیستم خرید  و فروش دنیا تطبیق داده است و مسیر خریدی اسان را برای خریداران مهیا نموده است.

با توجه به این که نوع فروش در این مجموعه به صورت عمده و برای پخش کنندگان یا مغازه دارا می باشد لذا بیشتر مطالب این متن یا حتی لیست قیمت ها مناسب برای ان افراد می باشد لذا شما خریداران خرد نیز می توانید با خواندن متن ها، اطلاعات خود را بیشتر کنید.

لیست قیمت بلور اصفهان
لیوان امپراطور کد ۳۳۹

ادرس بازار بلور اصفهان

ادرس بازار بلور اصفهان کجا می باشد؟ بسیاری از خریداران تمایل دارند که خرید های حضوری داشته باشند در نتیجه برای این دوستان بازار های روز می تواند گزینه مناسبی باشد.

شاید اکنون شما منتظر باشید که ما اسم مکان یا خیابانی خاص را اما با توجه به این موضوع که در خرید های سنتی نمی توان زمان خرید فروشنده را دانست لذا هیچ گاه نمی توان گفت که یک مکانی خاص همیشه بهترین قیمت ها را خواهند داشت.

اما ما می توانیم به شما خریداران عزیز بگویم که با ادرس بازار های بلور اصفهان در اینترنت مجموعه اراد کریستال را داشته باشید و همواره حتی در محل خانه خود بدون خارج شدن از منزل و تعطیل نمودن کسب و کار خود، به روز ترین قیمت ها را همراه با موجودی داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا صادقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09134329871
تلگرام: aradcrystal@
فیس بوک: ...
گوگل پلاس: ...
توئیتر: ...
پست الکترونیکی: aradcrystal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بلور کاوه قیمت

بلور کاوه قیمت اردیبهشت۱۴۰۳

بلور کاوه قیمت فروش محصولات خود را برای اردیبهشت۱۴۰۳ اعلام نموده است که با تغییر …